Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Amennyiben egy darab 100%...

Amennyiben egy darab 100% cellulóz anyagú papírzsebkendő beleesne egy wc-be és megtörténne a lehúzás/vízöblítés, akkor az jelenthetne problémát a wc-nek/rendszernek, pl eldugíthatná? + Szavazás.

Figyelt kérdés

Írjatok magyarázatot is.


(Nincs wc dugulás, nem amiatt kérdezem. Csak érdekel a válasz a kérdésre és legjobb lenne, ha részletes magyarázatot írnátok.)



2023. jan. 5. 06:50
A kérdező szavazást indított:
Eldugíthatná.
Nem dugíthatná el.
Talán.
Wc-től függ.
Sok mindentől függ.
Egyéb meglátás, hozzászólásban kifejtem.
18 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Ha darálós a WC, akkor lehet.

Amúgy egy db zsepi semmit nem okoz a normál vastagságú szennyvízcsőben.

A dugulás megelőzésének legjobb módja, hogy rendes mennyiségű vízzel öblítesz mindig, nem csak "rálöttyintesz".

2023. jan. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy darálós wc?
2023. jan. 5. 08:34
 3/15 A kérdező kommentje:
#1. Megnéztem, hogy mi az. Eddig nem is hallottam ilyenről. Mindenesetre a kérdés nem "darálós wc-re" vonatkozik.
2023. jan. 5. 08:41
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Plázákban, ahol wc papírt csak szökőévente lehet találni, szerinted mivel törlik ki az emberek? :)
2023. jan. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Na igen.
2023. jan. 5. 09:18
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A normális vastagságu csőnek semmi baja egy zsepitöl. Legalábbis a mienknek nincs de voltam már olyan házba ahol ugy “elcseszték” vékony csöveket raktak be, hogy még a wc papírt egy egyszerű pisilésnél jó hosszan kellet lehúzni nehogy elduguljon a cső…
2023. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd a szóban forgó papírzsebkendőt a csapból folyó víz alá és máris meglátod, hogy zsugorodása miatt nem tömheti el az elfolyó csövét, hanem úszik a vízzel tovább.
2023. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha felejtettél már zsebkendőt a nadrágzsebedben mosás előtt, akkor tudod, hogy cafrangokra mállik a vízben. Innentől kezdve egyértelmű, hogy nem dugítja el a vécét.
2023. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyat aki kizárólag papírzsepivel törli ki és azt mondta még sosem dugult el ettől a WC.
2023. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ez bizarr lesz - legalábbis számomra az volt: tehát ugye tegnap reggel tettem fel a kérdést; azt tudni kell, hogy egy ideje nem vagyok otthon, hanem egy hotelben. A mosdó, wc közös.

És ma reggel az első volt, hogy amikor bementem a wc-be, fel volt hajtva a klotyó fedele és volt abban egy összegyűrt papírzsebkendő. (Egyéb nem volt akörül - értitek.)

És tudtommal nincs másik hölgy vendég, szóval egyedül én használom jelenleg...

Mindig van bőven wc papír, nem csak a helyén, a tartóban, hanem még azon kívül is.

Lehet, hogy ez csak nekem bizarr, de különös volt.


A válaszokat köszönöm!

2023. jan. 6. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!