Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Otthontalanul,hontalanul...

Otthontalanul,hontalanul érzem magam. Nem tudom hol vegyek lakást . Ötletek?

Figyelt kérdés
Van 2 gyerekem párom mégis egyedül érzem. Nem érzem magam itthon ahol lakok.... Nagyon rossz érzés és nem tudom mit tegyek.

2023. jan. 9. 00:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez mióta van?
2023. jan. 9. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz.
2023. jan. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz barátokat.
2023. jan. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi kapcsolataid hiánya/felszínessége miatt érzed ezt.
2023. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok, amióta a kislányom megszületett (3eves) azóta érzem így magam.

19 -en megyek pszichiáterhez.

2023. jan. 15. 00:20
 6/13 A kérdező kommentje:

Kicsit hosszú lessz ...

Amikor megszületett a lányom,a fiam tőlünk távolabbi iskolába kellett iratnunk ,mert kiderült autista.Vettunk az iskolához közel lakást ahová képtelen vagyok költözni ( faluba). jelenleg kilátástalan a helyzetünk mert a saját lakásunk eladtuk de amit vettünk lakhatatlan a félbehagyott átalakítások miatt. Mert 2 éve megy a huzavona menjünk ne menjünk. A pénz elfogyott... albérletben élünk itt meg mindig városban. Autóval visszük a gyereket tőlünk 36 km re lévő iskolába. Féltem költözni de napi kétszer meg járni sok. Aztán most úgy érzem hogy itt sincs helyem ahol élek már kiskorom óta. Mert amióta eladtuk a lakást meg a boltba se járok ki :( a férjemmel folyamatosan veszekszünk és eltávolodtunk egymástól. Úgy érzem már nem szeret nem törődik velem nem beszél hozzám. Barátaim nincsenek és nem is voltak.teljesen idegen már ez is ahol eddig is éltem...

2023. jan. 15. 00:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek elég rossz döntések voltak. Benzin is, albérlet is viszi a pénzt nagyon. Az ingázás meg a több év otthonlét magányossá tett. Nem tudom, mennyire nem költözhető a házatok, de ha van minimum tető, fűtés, WC, akkor mennék, s a többit majd ottlakva. Ha nincs és nem is lesz, annyira negatív spirálban vagytok, el kell adni és venni olyat, akár inkább lakást, ami belefér. Magány ellen meg ha még nem dolgozol, vállalj el valamit, bármit. Plusz csatlakozz valakikhez. Két gyerekkel csak vannak szülő ismerősök, szerveződnek szülinapok, játszóterezések, különórák vagy valamik, ahol az anyukák is tudnak dumálni. Ha nincs pénzed beiratkozni valami hobbi szakkörökbe, nyelviskolába, edzeni, és mondjuk templomba sem jársz vagy mittudomén kirándulócsoportba a facebookról, akár te is szervezhetsz.
2023. jan. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a pohár félig teli! És nem félig üres!ha jól értem van saját lakásotok csak dolgozni kéne rajta?próbáld meg pozitív megerősítést néha dicsérj mond ügyes vagy simogass.probáld rávezetni a párod hogy befejezze a lakást.keresd a boldogságot.bocs habelepofáztam.ui.sokan örülnének két gyereknek,lakásnak,autónak...
2023. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom rá vezetni a párom mert azt sem tudom mit csináljak.. Nem szeretnék kertes házban lakni, gyűlölöm az olyan házakat ami a földön van és nincs benne folyosók. Nem tudom miért de megrögzöttül ragaszkodom a panel lakáshoz ahol laktunk. Amit vettünk nem is nagyon érdekel mert faluba van, és mert kertes.Rosszul érzem magam itt is az albérletben mert más a szoba méretek és az ajtók is más felől esik. Mert én mindig balról keltem most jobbról kell és az ajtó is jobb oldalamon van . Rengeteg problémám van ilyen dolgok amivel szinte most szembesültem amit eddig magamról nem tudtam.Még aludni sem tudok hónapok óta.... Szeretnenk panel lakásba menni mert már volt róla szó hogy eladjuk a falusi házat(8 perc a várostól ahová a gyerek jár iskolába) és a városban veszünk panel lakást aminek csak én örülnék nagyon. De sajnos nem szeretnénk éveken keresztül megint vitázni a szomszédokkal egy fúrás, buli, gyerek zsivány stb miatt.Es most nem tudom mit tegyek mert panelt szeretnék de mégsem nekünk való.....
2023. jan. 16. 01:31
 10/13 A kérdező kommentje:

Helyesbitek: (Gyerek zsivaly )

Tehát eléggé hangosak vagyunk

Nem csak a gyerekek én is

Az előző szomszédok évente 2 szer jelentettek karácsonykor pl 50 re bírságoltak. De mégis szeretem a panelt mert nem érzem egyedül magam hiába egy megkeseredett elvált nők meg idősek laktak ott de éreztem hogy vannak körülöttem nem féltem.De a kertes házban félnék ha a férjem éjszakára megy

2023. jan. 16. 01:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!