Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Otthontalanul,hontalanul...

Otthontalanul,hontalanul érzem magam. Nem tudom hol vegyek lakást . Ötletek?

Figyelt kérdés
Van 2 gyerekem párom mégis egyedül érzem. Nem érzem magam itthon ahol lakok.... Nagyon rossz érzés és nem tudom mit tegyek.

2023. jan. 9. 00:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szóval legyen szomszéd, de viseljen el. Te nem vagy autista vagy aspergeres? Mert gyanús, hogy ennyire ragaszkodsz ilyesmikhez, mint folyosó és a barátkozás sem megy. Két ismerős családban is rájött a szülő, amikor a gyereket tesztelték és diagnózist kapott, hogy ja azért érezte magát mindig kívülállónak, mert ő is az. Persze lehet, nem, csak ötlet. De a félelmeidről mindenképp őszintén kellene beszélni minimum a férjeddel. És azért egy olyan házat venni és fenntartani, ahová sosem akarsz menni, elég öngól. Ha végképp megromlik a házasságotok, egyedül két gyerekkel tudod majd fizetni az albit meg ingázni? Nincs értelme halogatni, tutujgatni olyan problémákat, amik csak megnőnek.
2023. jan. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi panelböl mentünk családi házba.de nem mennénk vissza. nem vagyunk egyformák.de ha ezt szeretnéd tegyél lépéseket.elösször beszélj a pároddal.kezdj kijárni a házatokhoz.kezdj el takarítani pakolnoi.nem tudom milyen állapotok vannak de könnyebb úgy eladni ha rendezett az ingatlan hiába felújitandó.és ha látja a párod hogy teszel érte valószínűbb hogy Ő is igy tesz.az a legrosszabb ha nem csinálsz semmit.
2023. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lakjatok jurtaba
2023. júl. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!