Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A ház rendszere hibás vagy az...

A ház rendszere hibás vagy az én radiátorommal van gond?

Figyelt kérdés

Pár napja bekapcsolták a fűtést (nem tudom, hogy próba jelleggel, mert itt sosem írnak ki semmit) és az egyik szobában csobog a radiátor. Nem tudom jobban kifejezni, egyszerűen hallom ahogy folyik benne a víz.

Olyan, mintha a 2 szobában más-más csövön jönne a fűtővíz.


Vajon levegős a rendszer, vagy nálam van hiba? Pár éve lakom itt (panel) nem tudom, mikor lett cserélve a fűtőtest.


2010. okt. 3. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálad van a hiba, levegős a rendszer /nem az utolsó emeleten laksz?/, légteleníteni kell.
2010. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A 4. emeleten lakom. Ha levegős a rendszer, akkor miért nálam van a hiba, hiszen az egész ház egy rendszer?


Amúgy nemrég szereltek vmit a hőközpontban, lehet hogy emiatt van.

2010. okt. 3. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de mint tudjuk /tudjuk?/ a levegő, ha benne a rendszerben felfelé igyekszik, és Nálad /tőled/ nincs tovább... Légteleníteni kell. Nálam is kellett, többször is..
2010. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szólj a szolgáltatónak. Kimennek és megcsinálják. Mindenképp nálad van a hiba, hisz nálad csobog. Minden bizonnyal egy kis levegő szorult az adott radiátorba. Könnyen elhárítható a hiba.
2010. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy látszik valaki gondolatolvasó (vagy szólt az illetékeseknek), megcsinálták. :)
2010. okt. 3. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!