Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Muszáj bejelenteni magunkat...

Facebook45 kérdése:

Muszáj bejelenteni magunkat egy lakcímre?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: 21 évesek vagyunk 5 hónappal ezelőtt mentünk ki Németországba dolgozni. Előtte ugye a szüleink házába voltunk bejelentve, majd ugye német lakcímünk lett a munkához tartozó szálláson. Most úgy néz ki egy kb 2 hétre hazakell menjünk mert megszűnt a munka. Most erre a 2 hétre bekéne jelentsük magukat a szüleinkhez majd 2 hét múlva az új német lakcímre? :D van abból valami baj ha 2 hétig úgymond sehova nem vagyunk? "Menjél be kérdezd meg a kik ezzel foglalkoznak" stb kaliberű kommentekre nem vagyok kíváncsi.

#lakcím #lakcím változtatás #lakásbejelentés
2023. jan. 30. 20:56
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Igen ki kellett volna jelentkezni a német lakcímről. Ez az egész német munka és szállás teljesen megszűnt. 2 hét múlva egy új munkára és szállásra mennénk. Addig a 2 hétben nem lett volna sehova lakcímünk. Na most ezt úgy oldottuk meg hogy nem jelentkeztünk ki a jelenlegi német lakcímről :D aztán majd ha megyünk az új helyre ott bejelentjük magunkat azt kész. Gondolom nem teljesen szabályos de nem akartunk lakcím nélkül maradni és ide magyarba se bejelenteni magunkat 2 hétig aztán újra németbe az új címre
2023. febr. 1. 16:16
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

#21

Én is így gondolom és ilyen értelemben is válaszoltam (15 és 19 vagyok)

Cselekedjetek úgy, ahogy gondoltátok, semmi gond nem lesz!

2023. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!