Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet a közöskölts...

Mennyibe kerülhet a közösköltség egy újépítésű társasházban ami lakópark?

Figyelt kérdés
Tehát elkerített saját parkoló és egy kissebb parkrész, sorompó, 3 szintes,50 lakásos.
2023. febr. 7. 13:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak ott tudják ők maguk megmondani, mert nagyon függ attól hogy mi mindent számolnak bele a közös költségbe és mi az amiért a lakók esetenként fizetnek használatkor vagy szimplán másképpen fizetik.
2023. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
mekkora lakás? 10 ezertől 300 ezerig nagyjából
2023. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
40 négyzetméter
2023. febr. 7. 15:14
 4/19 anonim ***** válasza:

Lakóparkokban bármikor bármennyit emelhetnek, mivel ilyen közegbe csak a pénzes sznobok költöznek, hogy tudják rázni a rongyot.

Ha nincsen extra jövedelmetek, akkor felejtős.

2023. febr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
oké, akkor sznob vagyok. Köszi!
2023. febr. 7. 19:09
 6/19 A kérdező kommentje:
Már megvettem és önerőre, mert annyira sznob vagyok.
2023. febr. 7. 19:09
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
40 m2? 10 000 ft-tól akár több százezer is lehet. Lakópark, felszereltség, társasház hitel vagy társasház felújítási alapfüggő.
2023. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#6 Megvetted a lakást és most UTÁNA itt tőlünk, egy anonim portálon akarod megtudni mennyi már a közös költséged??????

Ezt előtte kellett volna megkérdezned és azoktól akiktől megvetted. Nem majd lesz valamennyi, azt már most tudják, hogy mire fognak tőled pénzt beszedni és mennyit.

Ez pont olyan, mintha megvennél egy kocsit és utána idegenektől kérdeznéd meg, hogy általában egy új autó mennyit fog fogyasztani. Honnan tudnánk? Nem tudjuk milyen, hol van és mit adnak hozzá.

2023. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Még nem adták át. Képviselő választás sem volt még. Mindegy megkérdeztem egy olyan 3mbertől aki hasonló környéken él szintén lakóparkban.

Egy hozzávetőleges számot hihetetlen, hogy nem tudtok kibökni. Nem az érdekel mennyi az annyi ppntosan, hanem kb mennyi lehet. Mostmár tudom. Kösz a semmit!

2023. febr. 8. 06:41
 10/19 anonim ***** válasza:
Én meg vennék egy új autót, szerinted mennyibe kerülhet?
2023. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!