Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Profi láncfűrészt Stihl-t...

Profi láncfűrészt Stihl-t vegyek, vagy Husqvarnát?

Figyelt kérdés
2023. febr. 27. 07:31
 1/7 anonim válasza:
22%
Ezek gagyik. Vegyél inkább Stromo-t! Sokkal strapabíróbb mint ezek.
2023. febr. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

stihl-t. Jó olajjal örökké tart. Akár a benzinbe, akár a láncvezetőbe minőségi olaj kell.


Persze százezret is spórolhatsz noname fűrészekkel...azoknál is a kenőolaj az örök élet titka.


Már nincs rossz fűrész, legfeljebb több odafigyelést igényel.

2023. febr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Mindkettő jó. A Husqvarna olcsóbb ezért én azt vettem
2023. febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Az erdészek és favágók legalább 2/3 része a Husqvarnára szavaz.

A Stihl nagyon ráment a könnyítésre, ezért gyakrabban törnek dolgok.

De ha nem profi munkára kell, akkor jó a profi Stihl, a könnyűség még plusz előny.

2023. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy régebbi jó fajta Stihl. Újonnan tökmindegy, ami szimpatikus.
2023. márc. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
stihl 2 gyűrűs 2 db jobban átadja a hőt a henger felé mint 1 meg ott két gyűrű végzi el azt amit máshol egy kettő pontossabban végzi el szerintem. Stihl nél oda kell figyelni milyent veszel pl hobbi célú mezőgazdasági vagy erdészeti célú. A másiknál ilyen nincs döntésben használtunk Husqvanákat 1-2 hónap alatt megatták magukat 2 év alatt visszatértek a Stihl hez de erészeti stihl sokkal drágább de az enyém 5 éves eddig csak dugo csere lett benne mert elgyengült. Napi 8 -10 órás használat mellett vagy napi 12 -14 tank benzinnel dolgozunk nincsenek kimélve itt az nem fér bele! Mire kell ? otthon játszani tavasszal vagy néha ritkitani esetleg naponta az erdőn gajazni dönteni ? Én 460 ast használok a munkám miatt 661 est kellne használnom de az nekem nehéz 5 éve ez hű társam igaz én 35 benzinnel használom de van mikor 30 ra sikerül ja és 100 benzin
2023. márc. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A keveréket én is mindig 30-40 közé szoktam belőni. Oleomac gépet használok ami nem ismer kegyelmet de bírja is csont nélkül!
2023. ápr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!