Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen fajta láncfűrészt?

Milyen fajta láncfűrészt?

Figyelt kérdés

Olcsó kategóriában (25-30 ezer körül) szeretnék láncfűrészt venni.

fák metszésénél nagyobb ágakhoz használnám főként, illetve nyaranta 1 max 2 köbméter tűzifa aprításához.


Ritkábban használnám, ennek tudatában benzinest vagy elektromost lenne érdemesebb venni?


Stith, Husqvarna és hasonló drága, nagyobb gépekre nincs szükségem.


+ kölcsönözni, stb. nem szeretnék, új, és sajátra lenne szükségem



2015. jún. 3. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egy Makita UC3520A elektromos van, évente 12 köb fát vágok fel vele, arra jó. Szerintem neked még az MTD ECS 20/40 is elég lenne, a Tescoban tizenötért szokták adni.
2015. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
25-30 Ért benzineset nem vennék akkor inkább márkásabb elektromos.
2015. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Én nem vennék elektromost...azzal nem lehet járni fát lopni.
2015. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Nekem Makita közép kategória van .Ez is úgy darabolja a fát ,mint a márkás nevűek.A lánc legyen éles !

Az MTD még ingyen sem kellene .

2015. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hsz-eket!

Mindenkinek ment a plusz


Makita vonalon fogok akkor nézelődni. :)

2015. jún. 3. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Makitában se a legkisebbet vedd mert szét esik ha nagyon nyüstölöd. Én nekem már egy széthullott mert sok fát akartam vele vágni.
2015. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi leszek 25-30 ezerért milyen Makitát veszel....Ezen az áron új kizárólag Kínai gép jöhet szóban ,azt meg áruházban vedd meg ha beszarik egy évig kicserélik szó nélkül.Ha ennyi Makitát vennének az emberek ahányan dicsérgetik (nagy részük még a kezében se fogott rendes gépet) a Stihl és a Husqvarna útán nem a Straus lenne az eladási lista 3. helyezete hanem a Makita... de az még az első 10-be sem fér bele.. ilyenkor mi van???:)))) fotelfűrészes bagázs:))))
2020. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!