Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Eszméletlen büdös a WC, ötlet...

Eszméletlen büdös a WC, ötlet a szag megszüntetésére?

Figyelt kérdés
Sajnos a lakás ahol élek az élhetetlen, mert alatta egy nagyipari húskereskedés található. A raktár a füstölt áruhoz pont a WC alatt közvetlen van. Sajnos a kettő helyiség között repedések vannak a panelban és emiatt orrcsavaró füstölthús szagú a WC egész nap. Már a hányinger kerülget amikor wc-re megyek. Hiába fúlyok be, a bűz erősebb mint az illatosító... A szagelszívó sem szívja el annyira rossz.

2023. márc. 9. 12:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Fújok* Elnézést, sose keverem a j-ly-t, nem tudom hogy sikerült.
2023. márc. 9. 12:51
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Wc illatosito es ha van a wcben ablak szelloztess sokat
2023. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Melyik időzítős wc illatosító lenne jo? Ablak nincs.
2023. márc. 9. 13:23
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Használj hipót! Annak a szaga erős de nem kellemetlen, mert a tisztaság emléke párosul hozzá a fejben.

De használhatsz valami füstölőt is ott időnként vagy olyan illatgyertyát amit dohányosokhoz javasolnak, hogy megfogja a cigarettafüstöt.

2023. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NTBS ***** válasza:
87%
Költözés.
2023. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A repedéseket kellene eltömíteni pur-habbal vagy valamilyen tömítőpasztával.
2023. márc. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Ok, hogy nincs ablak de valamilyen szellőztető rendszer csak van, ezt kellene aktívabbá tenni ( esetleg egy ventilátor beszerelésével). Ha központi a szellőztető akkor a házfelügyelet felé is érdemes lenne jelezni a problémádat, hátha találnának valami megoldást. Én nem vagyok híve a szagok illatanyagokkal való elfedésének mert a pillanatnyi hatás elmúltával még intenzívebb a bűz. Az ibolyaillatú füstölt hús szaga semmivel nem jobb mint a natúré.:D
2023. márc. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is a repedések megszüntetését írnám inkább, csak....izé... mekkora repedések már azok? Nehéz elhinnem, hogy a két lakás (illetve a lakás és a húsbolt) között TELJESEN átrepedtek a falak/padló/födém, és még nem lakoltattak ki.

Nem inkább közös szellőző van (amibe talán a szagelszívód is nyílik), és azon szivárog át a szag? Ha közös szellőző van, és nincs a vécének szabad levegőre nyíló ablaka, amit a szellőző helyett használhatnál, akkor tényleg csak a költözés segít.

2023. márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!