Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek ötlet a narancsbőr...

Pock kérdése:

Valakinek ötlet a narancsbőr halványításában vagy esetleg megszüntetésében. Mi a véleményetek a cellustop-ról? Használt már valakinek?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok 173cm magas és 60kg elég mozgékony életvitelem van és mellette mindig járok heti 2szer aerobikra. Folyadékkal hadilábon állok kb napi féllitert iszok max 1l...tudom,hogy kevés...de próbálok többet inni.

Most kezdtem el szedni a cellustopot,nem tudom fog-e használni,eddig nem szedtem semmi ilyet,de most már kezdem feladni a harcot vele szemben,van valami ötletetek?



2013. jún. 30. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szaunázz, és esti fürdésként hideg-meleg váltózuhannyal fürödj meg, én ezekről hallottam, hogy használ.
2013. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igyál jóval többet, hidd el nagyon sokat segít. Régen én is csak ennyi vizet ittam, de amióta másfél litert is megiszok, sokkal szebb lett a bőröm. A másik, hogy én itthon tornázok és előtte bekenem a lábam/combom feszesítő krémmel(nekem koffeines van). Két, három hét alatt teljesen eltűnt.
2013. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

A folyadék bevitelre oda fogok figyelni és beszerzek egy koffeines feszesítő krémet is :)

2013. júl. 3. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!