Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet venni pont annyi tapétát...

Lehet venni pont annyi tapétát amennyire szükségem van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kiscicám letépett egy kis tapétát a falról, szeretném kipótolni.

Csak az a bökkenő, hogy nekem kb. 10x30 cm fűrészporos tapétára lenne szükségem.

A problémám az, hogy mindehol csak tekercsre lehet venni és az árával nem lenne gondom csak nem tudnám hova rakni a sok maradékot, tehát az a kérdésem hogy van ahol tudnék kisebb mennyiségben venni vagy csak tekercsre lehet?



2023. márc. 9. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
A maradékot rakd bele a papirgyűjtő szelektív kukába.
2023. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
A legkisebb adható mennyiséget meg kell venni.
2023. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Kérdez körbe az ismerösök között sokunknálhányodik maradék tapéta.
2023. márc. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jófogáson nézelődj.
2023. márc. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én fatapasszal javítottam ki kisebb de hasonló sérüléseket fűrészporos tapétán, újrafestés után gyakorlatilag láthatatlan ( ez egy hálás tapéta ilyen szempontból). Amúgy ha egyszer megkaparta a cicó mi a garancia arra, hogy ezután békén hagyja? Lehet, hogy jól jön majd a maradék később is, én is őrizgetek egy tekerccsel szükség esetére.:D
2023. márc. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vehetsz kevesebbet, mint egy tekercs. A bolt mit kezdene egy már megbontott tekercs tapétával?

Arra gondolj, hogy ahogyan most letépett egy darabot, éppen úgy legközelebb is megteheti majd másik helyen, akkor megint kell egy darab tapéta pótlásnak.

Egy tapétatekercs nem olyan nagy hogy problémát okozna annak tárolása.

De megteheted, hogy megveszed, használod, elteszel belőle még 1 m-nyit tartalékba, a többit meg feldobod a netre egy hirdetésben, hogy vigye akinek kell.

2023. márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Reméltem hogy lehet valahol kisebb mennyiségben venni, de akkor marad a tekercs, viszont tartaléknak tényleg nem árt, mert nagyon huncut cicus. :’D

2023. márc. 10. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!