Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik lakásbiztosítást...

Melyik lakásbiztosítást ajánlanátok vidéken egy egyszerű vályogház esetében?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Semmi tapasztalatom biztosítás terén, de most fontos lenne mivel vidéken van egy kis ház amiben nem lakom, de fontos lenne kötni biztatást az időjárási viszonyok miatt.

Köszönöm szépen a segítséget.



2023. márc. 13. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Állapottól függően kötnek rá, Allianz, Groupama,Uniqua,írták face fórumon.
2023. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Vályogházra kevés biztosító köt biztosítást, keress egy alkuszt, az tudni fogja melyik.

Ha jól emlékszem az Allianz, de nem biztos.

2023. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Generáli az köt, nem olcsó de ha evést egyszeri fizetést választasz akkor kedvező.
2023. márc. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
AEgon is köt! Én eddig erről nem is hallottam, hogy kevés biztosító vállalná ezt és felsoroltunk jó pár biztosítót, ami köt, úgyhogy az a "kevés biztosító" talán valóban túlzás.
2023. márc. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítő választ!
2023. márc. 14. 08:30
 6/7 anonim válasza:

#4!

Aegon biztosítót nem ajánlom, gusztustalan egy biztosító. Nála voltam és egy káresemény volt, azt sem fizette ki. Nem ajánlom.

2023. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatod.
2023. márc. 15. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!