Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől mehetett el a víznyomás...

Mitől mehetett el a víznyomás a házban?

Figyelt kérdés

A csapból az összesből alig folyik a víz. Csőtörést első körben kizárnám mert a vízóra nem pörög, ha zárva vannak a csapok.


És érdekes módon a kerti csapból rendesen folyik a víz, ott jó a nyomás.


2023. márc. 28. 17:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Emellett gázkazánunk van ami a padlófűtést + radiátorokat melegíti, valamint a melegvizet is az szolgáltatja, rendben műküdik a fűtés. Ennyit tudok még hozzátenni.
2023. márc. 28. 17:21
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Dugulás is lehet, ha elég régi az alapvezeték és esetleg acélcső, valahol kialakulhatott benne egy törmelék/rozsda dugó.
2023. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 waland ***** válasza:
100%
Azért először kérdezd meg a szomszédot is, hátha csőtörés az utcán valahol, és nem nálad van a hiba.
2023. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A kerti kútból rendesen jön a víz ahogy kell. Ezért nem gondolnám hogy az utcában van gebasz...
2023. márc. 28. 18:50
 5/12 waland ***** válasza:

Van valahol a házon belöl külön elzáró? Mennyire régi a ház? Ha van, és az még régi, gumitömítéses, tömszelencés csappal van megoldva, akkor lehet leesett róla a gumi, és elzárja a víz útját. Ha ez a gond, akkor aknában főelzáró elzár, tömszelence ki, gyorsan vizes bolba el, és vagy veszel másikat, vagy veszel rá csak tömítést.

Ilyesmit keress, csak nagyobbat:

[link]

2023. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 waland ***** válasza:

Illetve az első képen ami csap van, olyasmi kellene legyen a házban:

[link]

2023. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5 évig mondogatta a vízmű, hogy minden fæsza, nálam van a gond, amikor nyavalyogtam, hogy nincs víznyomás… óracsere érdekes megoldotta
2023. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egy olyan dolog van még, hogy a kerti csap csöpögött, és lecseréltem benne a zárbetétet. Ezt pont ma csináltam és ma ment el a víz. Elképzelhetőnek tartom, hogy vissza esett volna a régi betétről valami a vízcsőbe..
2023. márc. 28. 20:15
 9/12 A kérdező kommentje:
Ilyen főcsap csak a vízaknába van nekünk. Onnan megy a víz a kerti kútba gondolom, és aztán be a házba.
2023. márc. 28. 20:16
 10/12 A kérdező kommentje:
A kerti kútnál fagyelzáró csap van, de ha ott elzárjuk a vizet, attól a házba még van víz. De holnap belenézek annak az aknájána is, remélem nem lesz tele talajvízzel.
2023. márc. 28. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!