Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Színfogó kendő helyett popsitö...

Színfogó kendő helyett popsitörlő?

Figyelt kérdés
Ma mentem a boltba venni színfogó kendőt és az eladó le akart beszélni a termékről. Azt mondta felesleges ennyi pénzért venni, mert a popsitörlő jó ugyanerre a célra. Azt állította ő a popsitörlőt használja és tökéletes. Szerintem ez hülyeség. Ki mit gondol erről? Esetleg valaki próbálta?
2023. márc. 30. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Maga a kendő anyaga az lehet, hogy valóban jó rá, ezt nem vitatom. Ha megfogod a kendőket akkor érezheted a hasonlóságot.

De hogy mennyire hatékony azt nem tudom, hiszen kézzel nem érezhető az, hogy a mikrorétegek milyenek a belsejében, amik elméletileg megfogják a színt okozó részecskéket.

Azonban két dolog átgondolandó szerintem.

1. a popsitörlők valamilyen zsíros (olajos) és egyben illékony anyagokkal vannak átitatva, ezért képesek a babák fenekét gyengéden tisztítani. Nem biztos hogy pozitívum ilyet betenni a mosásba a ruhák közé - bár lehet, hogy ezt a mosószer elintézi.

2. soha nem használtam színfogó kendőt, még sincsen gondom a ruhákkal amíg nem jut be véletlen egy piros vagy fekete darab a fehérek közé. Gondolom az az eladó is figyel arra, hogy szétválogassa a ruháit mosáshoz, tehát lehet, hogy akkor sem tapasztalna más eredményt ha nem tenné be a popsitörlőt a mosásba.

De mi van ha igaza van?

Szerintem vegyél egy kis csomaggal a popsitörlőből - kozmetikai törlésre is tökéletes, nem csak babapopsira - és próbáld ki! Ne a mosógépben, hanem csak úgy áztass be vele (mosószerrel) pár ruhadarabot aminél használnád és nézd meg, hogy ugyanazt tapasztalod-e mint a színfogó kendővel! Ha kiderül, hogy nem igaz, akkor nem vesztettél semmit. Ha meg igaz - akkor kaptál egy jó tippet! Csak kérlek írd meg az eredményét ha megpróbálod!

2023. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes eladó lehet, aki a kuncsaftot lebeszéli arról, hogy pénzt költsön.
2023. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

#2 Okos eladó.

Mert tudja, hogy ezután el fogja neki ez a vásárló azt is hinni amikor meg rá akarja beszélni egy termékre, vagy csak szimplán szívesen megy vissza a boltba vásárolni máskor is mert úgy érzi, hogy ott nem lehúzni akarták, hanem segíteni a vásárlását.

Értelmes helyeken ezt még tanítják is a kereskedelemben, hogy a jól irányított őszinteség a vásárlóknál pozitív hatást ér el és az visszafelé jelentkezik a kereskedőnél plusz vásárlás, visszajáró vevő formájában.

2023. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
#3: ennyi a titok
2023. márc. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!