Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért marad víz a mosógép...

Miért marad víz a mosógép tartályában az öblítő helyén?

Figyelt kérdés

Nem rég vettünk egy Whirlpool mosógépet és nem rég kezdtük el azt a problémát tapasztalni, hogy az öblítő helyén a tartályban víz marad a mosás végeztével. Tartálytisztítással már próbálkoztunk, így kicsit értetlenül állunk, hogy pontosan mi okozhatja ezt a problémát. Minden tanácsért hálásak vagyunk!

Előre is nagyon szépen köszönjük!



2023. ápr. 6. 19:25
 1/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Elöl vagy felültöltős?
2023. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ohh bocsánat ezt elfelejtettem leírni, ez egy felültöltős darab. :)
2023. ápr. 6. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:

és gondolom az ajtón van a tartály azt onnan le lehet akasztani, hogy kiöntsd

ez ilyen

2023. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most ment tönkre egy dettó felültöltős Whirlpool mosógépem, ugyanez volt, szerintem típushiba. Ha jól emlékszem amikor az Árukeresőn olvasgattam a véleményeket már ott is írták.
2023. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Takarítsd ki. Leakasztod és kádban addig mosod amig tiszta nem lesz.

A következő a dob felett van 3 fúvóka, pucold ki belőle a vízkövet. Ezt megcsinálhatod a helyén is.

2023. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megnézed, az öblotős tartály nem olyan, mint a mosószeres, hogy csak úgy kofolyik belőle a víz. egy trükkös szifonos megoldással "szívja ki" a vizet a közlekedőedények elvén, mintha egy csővel lefejtenél vizet egy vödörből. Mindig marad az alján valami.
2023. ápr. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem elöltöltős LG van, de annak a használati utasítása azt írja, hogy ez normális jelenség. Ki kell önteni.

Bár hogy milyen mennyiségig normális, azt nem tudom. Az előző, szintén elöltöltős Zanussi gépünknek "élete" vége felé kezdett egyre több víz maradni az öblítőtartályában, A végén már vagy fél pohárnyi.

2023. ápr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!