Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol tudok venni ruhafestéket?...

Hol tudok venni ruhafestéket? Hogy kell alkalmazni? Mennyi idő, amíg elkészül? És ha befestem, utána engedni fogja a színét? Mi a legjobb festék márka?

Figyelt kérdés
Egy fekete nadrágot szeretnék befesteni,ami a kedvencem és semmi baja azon kívül,hogy a sok mosástól már nem élénk fekete színe van!
2008. dec. 29. 01:09
 1/4 anonim válasza:
Én csak azt tudom hogy anyagfestéket az ilyen kézműves-(ahol ilyen ecsetet,meg,mindenféle,parafát,meg üvegfestéket,meg szőrgombócot lehet kapni)biztos találsz,bár elég borsos az ára.Szerintem a hátulján írja hogy mennyi idő míg megszárad.A festék márkát megkérdezheted az eladótól,abban hogy engedi e a színét mosásnál nem vagyok biztos.
2008. dec. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

az előző válaszoló hülyeséget írt.


Iberia ruhafestéket tudsz venni akár a tescoban, vagy én pl legutóbb festékszaküzletben (ahol a falfestéket is árulják) vettem.


ezen rajta van a használati utasítás, kb úgy kell csinálni, mintha megfőznéd a :D

2008. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,megvettem:)
2008. dec. 30. 15:00
 4/4 DexaN válasza:

én a DM-ben meg pesten az Azúr vegyszer boltban vettem (befestettem vele apám plüss feketemacskáját, mert kifakult a kocsibanXD)


A DM-ben Ibériát vettem az Azúrban meg ilyen egyedi csomagolásos cucc van, a DM-ben csak fekete meg sötét kéket láttam, az Azúrban több színt láttam (most csak a fekete volt a kérdés, de hátha később opció lenne...)


Egyiknél sem tapasztaltam fakulást, ha úgy jár el az ember ahogy a csomagon felvan tüntetve, viszont a festőlével csak egyszer tudsz festeni)

2016. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!