Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb konyhagép-már...

Melyik a legjobb konyhagép-márka (főleg mosogatógép)?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Bosch van, szépen mosogat.
2010. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló! Megkérdezhetem, hogy milyen mosogatószert/öblítőt használsz bele?

Ugyanis én is Boscht vettem pár hónapja (és nem is egy olcsó típust), mégsem mosogat valami jól, illetve nagyon rapszódikusan. Van, hogy csillog-villog minden, de van, hogy a pörköltlevet, ami az alsó fazék szélére rakódott (minimális!), a legfelső polcon levő kanalakon-villákon találom rászáradva... Pedig 70°C-ra állítom, mivel az energiatakarékos 50°C kutyafülét sem ér.


Amúgy a Kérdezőnek üzenem, hogy állítólag Bosch a legjobb az "megfizethető" kategóriájú mosogatógépek között.

Viszont a Miele az egyik legjobb márka, de náluk 500.000 Ft egy mosogatógép.

2010. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Calgonitot használok, és csak 50 fokon szoktam mosogatni.

Akkor nem mossa el rendesen a dolgokat, ha rosszul pakolok be, tehát ha valami elállja a vízsugarak útját. De erről igazán nem a mosogatógép tehet :)

2010. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is Bosch van, anyósomnak pedig Miele. Én teljesen meg vagyok elégedve az enyémmel, Finisht/Calgonitot használok, de rendszeresen feltöltöm a fényező folyadékot, illetve a sót is, amiket viszont mindig a Lidl-ben veszek. Ja, és még annyit, hogy anyósom gépe SOKKAL hangosabb, mint az enyém, de ugyan olyan szépen mosogat mint a miénk.
2010. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Whirlpoolt nem szabad venni semmiképpen. Motorikusan jók, de 2 éven belül minden (mosógép, hűtő, mikró volt eddig nekünk) elkezd rozsdásodni, és 6-8 év múlva leesik az ajtó, vagy egy nagy rozsdaboglya lesz az egész.
2010. okt. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Elektrolux,Aeg
2017. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!