Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van egy Tesco szegénynyírónk....

Van egy Tesco szegénynyírónk. Ha alul középen a fekete gombot a rugónál megnyomom akkor ki kéne jönnie egy kis damilnak álló helyzetben is vagy ez csak akkor fog, ha működik is? Hogyan ellenőrizhetem le?

Figyelt kérdés
Mert a lényeg az, hogy ezt a részt nem figyeltem és nem volt cserekészlet ezért én vettem csak damilt, majd én fűztem be video alapján, és ha csak simán megnyomom akkor nem jön ki semmi.
2023. ápr. 15. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Tesco gyártmányu a szegélynyirod???

Leirásod alapján csak valoszinüsiteni tudom, hogy a damil adagolorol beszélsz (alul középen fekete gomb:-) Ha eltaláltam: Müködés közben a földhöz ütogeted, hogy a AZ A FEKETE FOLT (• 1881 Mikszáth K) megnyomodjon és akkor adagol.

2023. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Amikor megnyomod, a centrifugalis erő húzza ki a damilt.

Tehát ha nem forog, nem fog kijönni.

2023. ápr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1-es igen a damiladagoló .

Akkor működés közben tudja csak, na majd kipróbálom úgy. Köszik!

2023. ápr. 15. 17:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Benyomva kézzel is ki kell tudnod húzni a damilt. Ha nem megy, megakad, akkor fordítva tekerted fel.
2023. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!