Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vásárolt már valaki a fészbuko...

Vásárolt már valaki a fészbukon hónapokkal ezelőtt reklámozott láncfűrész élezőből ?

Figyelt kérdés

Nagyon ötletes terméknek látszik.E terméknek 2 forgalmazója is volt,különböző árakon.13500+ házhoz szállítás.A másik 9645 díjtalan házhoz szállítás.Itt rendeltem én is.A készlet kifogyott,jelezték vissza,továbbra is fenn tartom a rendelést.Igen, írtam vissza .Eltelt pár hét,jött az üzenet,kérem e a terméket.Kértem,és pár nap örömmel vettem át .

Ahogy időm adta,igyekeztem kipróbálni is.Használati rajz is volt hozzá,de 1 szó sem magyarul.Ez nem is érdekelt,mert annyiszor láttam a reklám videón nem kellett mit nézegetnem.Közép kategóriás láncfűrésem van.

Már ahogy rátettem a láncra már illesztgetnem kellett,mert a lánc nem csúszott el alatta.Ez fontos ,mert nem mindegy milyen szögben lesz majd a reszelő.3 különböző méretűt adtak hozzá. Csak hogy reszelőt nem lehetett átdugni a beépitett reszelő vezetőn.Na ezt megoldottam,legalább is az egyik irányból. 2 láncszem kitámasztó is van rajt.Csak hogy egyik sem éri el a láncot.Elmozog a lánc.Ezt úgy tudtam kiküszöbölni,midig rányomtam a lánc féket.Talán arra jó lesz ,hogy a kézi reszelővel pontosabban lehet majd élezni.Az ötlet nagyon jó,de a kivitelezése csapni való.

Hogy honnan küldték nekem ezt a szerkentyűt.

Szerszámország.

Taksony

Márkája, Please READ



#Láncfűrész,láncélező
2023. máj. 8. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Láttam ilyet de mindig kézzel, sablon nélkül élezem a láncot és már olyan rutinom van benne hogy úgy döntöttem jobb ha nincs nekem ilyen. Majd ha romlik a látásom akkor valószínűleg beszerzek egy köszörű gépet.
nov. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Ne is vegyél,mert semmire sem lehet használni.

Maradok a köszörű gépemnél.

nov. 18. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!