Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gáztüzhelyet kell vennem. Ne...

Gáztüzhelyet kell vennem. Ne legyen drága, de jó. Hol? Milyet stb.

Figyelt kérdés
Elektromos sütő, légkeverés ajánlott ?
2023. máj. 10. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minél többet tud, annál drágább.

A gáznál semmi extra nincsen. Szelep, égés biztosító, égőrózsa, meg esetleg szikráztató. Ennyi. Egyik sem tud többet.

A sütőből jobb az elektromos, mivel a gázhoz 10 szeres légcsere kell, és felfűti a lakást is. Az elektromos egy hőszigetelt doboz, jobb szabályozhatósággal légkeveréssel, grill, időzítő stb funkciókkal. Itt már megnyomja az árat.

Ezek zömében, max 2kw körüliek, gyárilag dugvillával szerelve, így konnektorról (megfelelő) üzemeltethetőek.

Nekem a Mora bevált, itt még hatul van a nagy rózsa, elöl a kicsi+ közepes.

Legtöbbnél hátul van a kicsi, elöl a nagy gázégő.

2023. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon hasznos volt, köszönöm. És tényleg semmi szükségem különleges firlefrancokra. Főzzön, süssön, és ennyi. Nem kell grill, kijelző stb. Mondjuk az elektromos sütő jó lenne. A moráról kb 15 éve hallottam egy kereskedőtől - ajánlotta - . De akkor nem lehetett kapni. Most az indesitem adta meg magát. Holnap a Médiamárkt-ban nézzük meg. Maradiak vagyunk, nem elég a fénykép, és a rendelés. -csak fehérben van Mora?
2023. máj. 10. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:

A normál méretbe sztem igen. A szürke vagy inoxok szélesebbek szoktak lenni.

Mérd meg a helyedet

2023. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Mora elég nagy es règi gyartó, a szoci időben is volt neve.

Nekem is egyszerű van, kijelző nincs.

Van szikráztató gázgyújtásra, 4 főzőlap, vill sütő. Sütőhőz egy hőfok és egy funkció gomb.

Nézz szet, aztàn a legolcsóbb helyről kell rendelni.

Ilyesmim van, pontos típust nem tudom, de így néz ki, a lapok elosztasa is így jó nekem, hátul a nagy.

[link]

2023. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Èn is a Mora tűzhelyre szavazok.
2023. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam régi villanyvezetékek vannak, két villanyszerelő is nagyon lebeszélt arról, hogy elektromos sütőjű tűzhelyet vegyek. (Azt akartam.)

Szóval, kérdezz meg te is valakit, mielőtt ilyet veszel, nehogy ebből legyen gond.

2023. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!