Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha nagyon gány a lakásunk, de...

Ha nagyon gány a lakásunk, de nem tudok vele mit kezdeni, mert semmi ötletem és semmi érzékem nincsen hozzá, akkor hol tudok ebben segítséget kapni?

Figyelt kérdés

Nem lakberendezőre gondoltam, mert azt nem tudom kifizetni és nem is nagy a lakás, csak már utálok néha itt lenni, annyira béna az elrendezés és nem tudom praktikusan megoldani, hogy kihasználható legyen. Tudtok esetleg olyat, ahol erről lehet olvasni vagy nem is tudom mi?

Jó lenne egy ilyen lakását felújítjuk programszerű :))))))))))))))))


2010. okt. 10. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Feng shui? Vegyél könyvet r´la, esetleg keress rá itt Gy.K-n, biztos vannak jó ötletek.
2010. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan barátod, aki szokott ilyenekkel foglalkozni? Én már több barátnőm lakását-szobáját segítettem átrendezni, mert elég jól látom, mi hogy lenne praktikus. Biztos neked is van ilyen.
2010. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Á, nem, nincsenek barátaim.

Akiket annak hittem, kiderült, hogy nem azok és hosszas és fájdalmas kesergés után megszakítottam velük a kapcsolatot.

Így most a családon kívül nem beszélek senkivel, nemhogy még eljöjjön hozzánk valaki.

:(

2010. okt. 10. 16:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nézegesd a lakáskultura.hu-t, ott sokféle lakásra vannak berendezési ötletek.

vagy az ikea honlapját.


olyan nincs, hogy nincs érzéked hozzá. valamilyen elképzelésed csak van.


mit kéne átrendezni? milyen stílus tetszik?

szívesen távsegítek, de kérlek tegyél fel pár képet a lakásról!

2010. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Tudnál egy leírást írni vázlatosan a lakásról? Szobák, elrendezés, milyen bútorok vannak, mekkorák, stb?

Én meg öcsém se vagyunk lakberendezők, de az eredetihez képest egész jól elrendeztük mindketten a saját szobánkat, és a szüleinkét is sikerült egy másik elrendezésmóddal tágasabbá tenni.

2010. okt. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én az Otthon újságot ajánlom. A honlapjukon is jó ötletek vannak: [link]
2010. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia,én lakberendező vagyok,ha gondolod írj privit segíthetek.(ingyen persze)

már rég nem ebből élek,kb évi egy megrendeléssel még rezsire se futná...

2010. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm

nem tudok privit írni, nincs nálad engedélyezve

2010. okt. 22. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:
igaz,engedélyeztem :D
2010. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!