Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megsérült a vízóra plombája,...

Megsérült a vízóra plombája, vagyis az a kis drót elszakadt. Mire számíthatunk?

Figyelt kérdés
A vízóra közelében van egy leágazás, amiről a mosógép kap vizet. Ezt a csapot le kellett szerelni, majd vissza, hogy a pici helyen meg tudjuk fordítani a gépet, azonban közben a plomba "drótja" is megsérült. Holnap szólunk a tulajnak, majd ő az illetékeseknek, mivel albérletben vagyunk a lakásban. Mire számíthatunk? Ha tisztességesen bejelentjük, lesz belőle nagyobb probléma szolgáltató részéről?
2010. okt. 10. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol laktok? Küld el priviben.
2010. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem semmi, ha magába az órába nem nyúltatok. Bejelented, ők kijönnek, ujra leplombálják, és kész.
2010. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem nyúltunk hozzá utána az órához, még a leszakadt részhez sem.
2010. okt. 10. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen régebben nálunk is volt. És nálunk is albérlők voltak.

Elég rég volt, nem nagyon emlékszem és nem is én intéztem. De úgy emlékszem, hogy kijöttek, jegyzőkönyvezték az esetet és feltettek egy új plombát. Vagyonokat nem kellett érte fizetni.

2010. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mármint a szolgáltatótól jöttek ki.
2010. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A párom vizvezeték szerelő, és mikor megkérdeztem tőle, rávágta: " Minimun 50 ezer Ft."


Ezek szerint mindenképp bünti a vége.

De ha okosan tálaljátok, talán megússzátok. És akkor csak a cserét kell fizetni, ami kb 15000 Ft.

2010. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!