Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pezsgőfürdő (jakuzzi) energiat...

Pezsgőfürdő (jakuzzi) energiatakarékos használatához tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Vettünk egy felfújható pezsgőfürdőt ( Lay-Z Spa St.Moritz). Érdeklődnék, van e valami tippetek, hogy lehet energiatakarékosan használni. Neten sok helyen írják, hogy az a jó ha állandóan megy. Máshol azt, hogy legyen beállítva az időzítője, de pontos idő nincs írva sehol sem. Van valakinek tapasztalata hasonló termékkel?

Olvastam, hogy lehet spórolni, ha termo szivacs/fólia van alatta. Azt tettünk alá mind2őt. Már csak az érdekelne, hogy időzítsem/vagy ne. Köszönöm szépen.



2023. máj. 22. 02:19
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

"hogy lehet energiatakarékosan használni"

Nem használod.

2023. máj. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon frappans… le a kalappal ;)
2023. máj. 22. 07:01
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy írták. Használod fogyaszt. Keveset, vagy időzítővel használod kevesebbet fogyaszt.

Ezen nem kell sokat agyalni.

Vízkihűlés ellen jó a talajfelőli minél több hőszigetelés.

Vannak szűrők, tisztítók, amit használat, koszolódás függvényébe kell üzemeltetni

2023. máj. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Ne agyalj sokat rajta.

Nem fog örökké tartani.

Megunod, meg xarrá is megy rövid idő alatt.

2023. máj. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezért utálom a magyar oldalakat. Megkérdezel valamit, ami külföldi oldalakon normális témának számít, mivel tele van leírással, videóval a net… erre jön a magyar igazi magyaros, paraszt válasza:

“Ne használd”. “Használod fogyaszt, nem nem.” “Megunod, nem mind1.”

Közben a válaszolók 90% még csak képen látott hasonlót, de azért írok oda valamit…

És ne gyertek azzal, hogy ha tele a net minek írtam ide. Ahogy írtam kíváncsi voltam van e valakinek tapasztalata vele az otthoni feltételek/időjárás/árak mellett (ugyebár máshogy fogja fűteni valaki Pesten, és máshogy Miamiban, gondolok itt egy külföldi youtuberre). De mind1… ezek vagyunk mi… magyarok… 🤮

Köszönöm a gyors, hasznos, hozzáértő, tapasztalattal dús válaszokat… menjetek adjatok tanácsot valaki másnak is, akinek a témájában szintén emelt szintű hozzáértéssel rendelkeztek. Én pedig megfogadom a tanácsaitokat és nem használom, úgyis meg fogom unni. Szép napot!

2023. máj. 22. 09:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért kell megsértődni.

Nem tudjuk mennyit használod, ezáltal nem tudjuk hol van az a határ ahol megéri ki be kapcsolni és honnan éri meg folyamatosan üzemeltetni.

2023. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!