Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ariston 80 literes velis vagy...

Ariston 80 literes velis vagy hajdú AquaFlat közül melyik a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Árban van kb 25.000 ft a Hajdú javára, és az én rovásomra.. Megéri vajon?

2019. jan. 17. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A hajdut választanám ,és nem az ára miatt .
2019. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szerelők szerint az Hajdú se az már, mint 20 éve, de az Aristonról csúnya dolgokat olvastam, itt az oldalon is.
2019. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, neke szerelőm nem tartja rossznak az aristonból a velis evot, ami érdekelne.. MIk a rosszak vele és sajnos mérete miatt majdnem tuti, hogy ez lesz a befutó és energiaosztálya is jobb mint a hajdúnak egyébként + fogyasztásra is jót mondanak..
2019. jan. 17. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem majd' 4 éve van egy 100 l-s velis(még nem az evo) Csak jót tudok mondani róla!

Akkor igazán jó,ha nincs vezérelt áramod hozzá. Kisebb helyen fér,nekem tetőtérben 60 fokos szögben van. Egy hagyományossal ezt NEM csinálod meg!

Valamint egy normál bojlerhez képest ennek az "alap" hőmérséklete 40(!) fok. Egy~két embernek tusolni elég, nem kell hozzá hideget keverni...és ugye a vízkő 60~65 fok fölött képződik igazán.

2019. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában rakétakályhákat építek, és ehhez régi bojlertesteket bontok szét. A Hajdú sokkal időtállóbb, + horganyzott anyagból csinálja a tartályait. Csak azt érdemes venni.
2019. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Aristonban 2 tartály van...saválló anyagból.
2019. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!