Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Angyalföld (Jász utca, Béke...

Angyalföld (Jász utca, Béke utca, Fáy utca) milyen környéknek számít?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Jász utca Penny és Petneházy utca közti része, meg a másik 2 utcának ugyanez a része érdekelne. Vidékről költöznék fel, voltam már 2 lakást is megnézni amik ezekben az utcákban vannak (bérelnék). Nagyon rendezett, új volt mindkét lakás meg a háztömb is amiben voltak, tetszett is mindkettő. Elsétáltam másfele is és a többi ház is hasonlóan új építésű, jól kinéző volt a környéken. Azért teszem fel a kérdést, mert elég vegyeseket írnak erről a környékről és elbizonytalanodtam. Meg mert nem ismerem annyira a kerület ezen részét, (inkább csak a Duna Pláza környékét), laktam már Budapesten korábban de az a II.kerületben volt, nagyon szerettem de oda most nem tudok visszamenni sajnos. Olvastam, hogy a Szent László út meg a vasúthoz közelebb eső részek a rizikósabbak, nem tudom az említett utcák is "oda" tartoznak-e. A 13.kerületben lenne a munkahelyem is (Dózsa György utcai metrónál) ezért is lenne praktikus errefele lakni.

2023. máj. 22. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

közepesen szr. Van aki szereti


Mit jelent hogy rizikós? Ez a környék biztonságos, nem úgy mint mondjuk Svédország. Itt kevés az arab vagy mire gondolsz?

2023. máj. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Budapesti szinten kérdezem. Senkit nem érdekelnek az arabok meg Svédország rajtad kívül. Várnék értelmesebb válaszokat is mint ez az #1.
2023. máj. 24. 09:51
 3/3 anonim válasza:
20 éve laktam ott akkor jó volt
jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!