Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Meggyulladhatnak-e a hosszú...

Meggyulladhatnak-e a hosszú ideig leengedve hagyott tetőtéri ablak-árnyékoló rolók erős napsütésben, 40 fok feletti melegben?

Figyelt kérdés

2023. máj. 30. 10:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%

"Nyugodtan mondd ki, hogy hülye vagyok."


Minek?

Ez kiderült a kérdésedből.

2023. máj. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

"Nyugodtan mondd ki, hogy hülye vagyok."

Akiben felmerül a kétség, hogy egy tetőtéri árnyékoló, amit éppen erre találtak ki, az a rendeltetés-szerű használattal tüzet okozhat, az biztosan nem 100-as. Vagy borzasztóan képzetlen, vagy valami mentális hendikeppje van, vagy a kettő egyszerre. De az átlagembernek eszébe sem jutna, hogy a tetőtéri árnyékolót a hűtőszekrényben kellene tartani, hogy ki ne gyulladjon. Mert ha kicsit tovább fújjuk a lufidat, oda jutunk.

2023. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én pedig épp azon gondolkodom hogy hogy lehet valaki ennyire bunkó és paraszt stílusú, mint te.
2023. máj. 31. 10:51
 14/16 A kérdező kommentje:
...de gondolom vagy a neveltetésedből, vagy a genetikádból :)
2023. máj. 31. 10:55
 15/16 anonim ***** válasza:

"vagy a genetikádból :)"

Ja. Normálisnak születtem.

2023. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell egymást mocskolni.

Ez egy olyan oldal ahová kérdéseket lehet feltenni és aki tud az válaszol rá.

Tisztáztuk, hogy ez nem a legokosabb kérdés, de az a buta aki nem kérdez ha nem tud valamit, hanem elfogadja, és nem is akarja tudni.

#15 A felsőbbrendűség nem egészséges és vissza is üt, mert millió olyan helyzet van amikor te leszel az aki a másik számára alap és egyértelmű kérdést nem tudsz megválaszolni. Mindig van aki jobban vagy többet tud nálad az adott témában és te sem szeretnéd ha egy kérdésedre az lenne a reakció hogy mekkora hülye vagy. Kérdezett, tehát nem eldöntötte, hogy az az igaz ami felmerült benne és elég értelmes volt ahhoz, hogy felmérje, lehet, hogy nem jól gondolja ezért olyanokhoz fordult akik meg tudják mondani neki mi a helyes válasz a kérdésére. Ahogy viselkedsz az pont nem igazolja, hogy te normálisabb vagy értelmesebb lennél annál aminek a kérdeződ nevezed.

Kérdező

Mindig avn akinek épp rossz pillanatát sikerült elkapni a kérdéssel avgy aki itt vezeti le a frusztrációját azzal, hogy anonim módon beszólogathat. Ha átveszed a stílust és ugyanígy reagálsz azzal lejáratod magad és épp azokat riasztod el akik válaszolnának. Az ilyet át kell lapozni, mintha nem is válaszolt volna és eltenni abba a dobozba, hogy "beszólt mert valami baja van, ezért nem kell vele foglalkozni".

A választ megkaptad, remélem érthetően. Ha még azzal kapcsolatban van kérdésed akkor érdemes folytatnod, a másik mocskolásában soha nem lehet nyerni.

2023. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!