Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit kezdjek azzal a problémámm...

Mit kezdjek azzal a problémámmal,hogy hiányzik a kert?Panelban lakom!

Figyelt kérdés
2023. jún. 6. 18:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Most azért nem mindegy, hogy Bp. közepén laksz, vagy egy 10 E fős kisvárosban.

Bár Üllői út belső része mellett lakó ismerősnek is van telke Pomázon, egy kis bódéval, ahol elalhat, és kint tölti néha a hétvégét...

Kisvárosban meg végtelenek a lehetőségek.

Én közepes városban élek, apró kertes családi házban, a várostól 4 km-re van 1000 m2-es zártkertem. (Épp most jöttem haza egy kis cseresznyével.)

Rendszeresen látok olyan hirdetést, hogy zártkertet átadnak ingyen, gondozás fejében. (Nem akarják eladni, mert kp-re nincs szükségük, de művelni se tudják.)

A külvárosban lakó ismerős szomszédja öreg, a jókora kertjét a gaz lepi. Valószínűleg örömmel beengedne kertet művelni tavasztól őszig, ha a szomszéd beprotezsálna, annak fejében, hogy adok neki ezt-azt a terményekből, plusz rendben tartom a telkét.

Ismerek öregeket, akiknek a város melletti hobbitelek karbantartása már gondot okoz, de kínlódnak vele, amennyire tudnak, mert a tévésorozatok nézése és a végbéltükrözésre járás mellett már csak ez maradt nekik, mint szórakozás. Szívesen vennének bármi segítséget, akár rendszeresen, akár alkalmilag. Ha hirdetnék, hogy némi felesleges terményért segítek idős embernek a kertben, akkor szerintem kapnék egy csomó telefont.

2023. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!