Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt kelt el...

Mennyi idő alatt kelt el azoknak a lakása, akiknek a Nagykőrösi út mentén helyzekedett el?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok azok véleményére, tanácsára, akiknek sikerült eladnia a nagyon zajos nagykőrösi út környéki (Wekerle telepen lévő) lakását. Akik megnézik az ingatlant, menekülnek a zaj miatt...Mit lehet tenni? Csak áron alul lehet eladni emiatt a lakást? Ki az aki a nagy zaj ellenére megveszi?

Köszönöm a választ.


2010. okt. 12. 11:55
 1/5 A kérdező kommentje:
javítva a kérdésben egy szó, véletlenül elírtam: helyezkedett.
2010. okt. 12. 11:57
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet gáznak tartod, de sztem siket ember biztosan megvenné. ő nem hallja a zajokat, így nem zavarja.


nem szeretnék bunkó lenni, de ezt az 1 megoldást látom.

2010. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érdekes válasz,köszi. Egyébként ez egyáltalán nem gáz, van benne logika abszolút.
2010. okt. 12. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:

köszi, örülök, h nem fikáztál.

régen ingatlanosnál melóztam, ott volt az adatbázisban egy iszonyat sötét lakás. nos, az pl. vakoknak tök jó lett volna, hiszen nekik ilyen szempontból mind1. persze nem mertem mondani, mert nem akartam, h emiatt beszóljanak...

2010. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk a sötét lakás témája nem ugyanaz vakoknál, mint a zajos lakás a siketeknél, mert, ha nem szellőzik rendesen, vagy nem jut be elég természetes fény az ablakon azt a látássérültek JOBBAN megérzik, mint a látók, mert erőteljesebben érzékelik a napsugarak melegét, akár a zárt ablakon keresztül is, ezt meg én mondom biztos forrásból.
2010. okt. 13. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!