Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zoé-Med (Nagykőrösi út, Bp. )...

Zoé-Med (Nagykőrösi út, Bp. ) 4D rendelőről vélemények? Járt már ott valaki innen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:

szia, hát nem tudom mit mondjak...

a rendelő szép, az UH kb 2 perc....8000 ft-ért.

a terhességem elején véreztem, előtte vetélésem is volt, ennek tudatában mikor kérdeztem a szonográfus hölgytől, hogy van e a babának szívhangja, a válasz az volt, hogy ez nem baba, hanem embrio...:O

mindegy nem ezért nem megyek, van már egy kisfiam, másik dokihoz jártam, akihez most visszamentem végül. eddig Csatlós dr-nőhöz jártam ezzel a babámmal, de hatalmasat csalódtam benne, és az egész hozzáállásában, úgyhogy váltottam.

maga a rendelő szép, de ennyi pénzért többet vártam volna.

2011. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és most olvasom, hogy 4D??? én 2x voltam UH-n, 4D sosem volt, csak a 2 perces 2D-s UH, 8000-ért.
2011. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak mert most elvileg akcióban 7000 Ft a 30 perces 4D, CD-vel, DVD-vel. Csak egyszeri alkalomra kellene, dokihoz máshová járunk.
2011. júl. 29. 23:42
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ha van ilyen, akkor az jó áron van tényleg. egyszer érdemes akkor elmenni, bár mondom én 4D-t nem is láttam, ill. nekem nem csináltak, de ezek szerint lehetséges, hogy van.
2011. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Mi ma voltunk a Nagykörösi úton 4d uh-on és maximálissanmeg voltunk elégedve a doktornövel, a vizsgálattal és az árral is. Több mint fél óráig tartott, végig kommentelte a dokinő, hogy mit látunk, nagyon kulturált tiszta és modern a rendelő, ja és cd és dvd zenei aláfestéssel 6990.-Ft. Tiszta szívvel tudom ajánlani mindenkinek.
2011. aug. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor most megnyugtattál, mert már mi is bejelentkeztünk. Ilyen áron sehol nem találtam, és nincs is olyan messze tőlünk.
2011. aug. 2. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!