Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Normális esetben mennyi idő...

Normális esetben mennyi idő alatt fektetik le a kanalizálás csöveket?

Figyelt kérdés
Az utcámban nincs kanalizálás, mindegyik ház emésztőgödörrel oldja meg a problémát. Tavaly augusztusban, tehát közel egy éve elkezdték a munkálatokat, kiásták sáncot a csöveknek és azóta úgyhagyták. A saját udvaromra nem tudok beállni az autómmal, mert azóta ott tátong a kapum előtt az óriási gödör. A kiásott földet sem szállították el, mikor esik az eső szétfolyik és minden csupa sár. Az önkormányzatnál már érdeklődtem, panaszt tettem és mondtam, hogyha nem fejezik be akkor magam fogom betemetni az árkot, erre meg azt mondták, hogy nem nyúlhatok hozzá, különben megbüntetnek. Ezzel nem csak én vagyok így, mert a többi 6 szomszéd előtt is elbarmolták a behajtást.

2023. jún. 27. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Jegyzőnél indítsatok közösen birtokvédelmi eljárást.
2023. jún. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!