Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gipszkartonosként mennyit...

Gipszkartonosként mennyit lehet keresni Magyarországon? Könnyű állást találni?

Figyelt kérdés

Régebben családi építkezésnél segítettem gipszkartont rakni a mennyezetre, ott láttam-tapasztaltam hogy csinálják. Ennyit tudok a szakmáról.

Van egy 3 hónapos tanfolyam, 210 ezer Ft.

Megéri elvégezni és gipszkartonosként dolgozni mint munkavállaló, esetleg később mint vállalkozó?

Miket csinál még egy gipszkartonos?

Elsősorban csak Mo. érdekel. Külföld csak ha minden cérna szakad.


2023. jún. 28. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Jelenleg aki ért is a szakmához, az simán megkeresi a napi 30-at vidéken is!

De hallottam már napi 40et is, de ezt fentartásokkal kezelem.


Az tuti, hogy ahol megadják a napi 30at, ott ki sem láttok a munkából, kemény pörgős meló.


A te jelenlegi szinted az segéd, az örülhet ha napi 20 megvan.

2023. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mállalkozóként pedig minden szakma megéri, ha tudsz megrendelést szerezni hozzá.
2023. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Megéri elvégezni a tanfolyamot, hiszen 2-300 m² irodai álmennyezetet nem olyan magától értetődő szerelni.

Pénzt pedig ezzel lehet keresni, nem Mari néne kiskonyhájával.

2023. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Ha állást keresel akkor minimálbér... Köszönd meg a fidesznek... Ha vállalkozó leszel akkor havi félmilliós adóterhek, ha egy embert foglalkoztatsz akkor milliós. Köszönd meg a fidesznek. Engem is hívtak pestre gipszkartonozni. Havi 200 ezret kaptam volna napi 16-18 óra munkáért. Hétfőtől vasárnapig persze, sosem lett volna szünet. A cég aki alkalmazott volna kb. 6 millió forintot keresett volna. Vagyis én ennyit termeltem volna nekik amiből ők 200 ezret adtak volna nekem. Nem vállaltam el. A felnőtt élet nem csak játék és mese, ott fognak lehúzni ahol csak tudnak...
2023. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Pedig külföldön éri csak meg, itthon csak belerokkansz.
2023. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4, sajnos ez csak azt jelenti, hogy a TE munkád ennyit ér… én ismerek olyan gipszkartonost, nem is egyet, akik 550-600 at simán megkeresik egy hónapban.

Természetesen minimálbérre vannak bejelentve, ez az építőiparban általános.

2023. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!