Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ötletek? Dekoráció?

Ötletek? Dekoráció?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítsetek! Anyának nemsokára itt a szülinapja és nem tudom hogy milyen díszeket csináljak. Mindig én vagyok aki szervezi a szülinapi bulikat a családban és most lesz nemsokára anyának de nincs ötletem. Segítsetek! De olyan legyen amit papírból kell csinálni és lehet könnyű lehet nehéz is nekem minden könnyű. Lehet olyan amit fel kell akasztani lehet olyan amit valahova ragasztani kell de legyen olyan is ha lehet amit egy x helyre felraksz és y helyig megy remélem érhető tehát felrakod valahova a szoba egyik sarkába és akkor a másik végét meg a szoba másik sarkába. Kérlek írjátok ötleteket képet is küldhettek az is jó!!! Köszönöm a válaszokat előre is.

2023. júl. 21. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

origami virágokból készíthetsz fűzért. Vannak nagyon szép, nem egyszerű, de elkészíthető virágok is.

[link]

De ezen a videón liliomokat csinálnak térhatásúan papírra. Egy hosszú papírcsíkra nagyon szépen sorba lehetne elkészíteni egy virágfűzést ilyen virágokkal.

[link]

Ez egy függönyszerű, lelógó virágsor:

[link]

Lehet pillangókat is készíteni és vagy önmagukban, mint egy pillangó rajt végig vinni fűzérben összekötve, vagy virágokkal kombinálva is nagyon szépek.

[link]

De ha veszel egy egyszerű LED sort és bele illeszted vagy éppen a LED fűzér vezetékét használod a fűzér zsinórjának (érdemes másik zsinórral, dróttal megerősíteni), esetleg mint egy növény szára, indaként készítesz szálat összefűzve a LED zsinórral, akkor még világítani is tud.

2023. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves 1. Válaszoló! Köszönöm a választ! Meg fogom csinálni.
2023. júl. 21. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Majd írd meg milyen lett! Akár privátban is. Sok sikert!
2023. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben majd megirom!
2023. júl. 21. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!