Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nord Atlas 3,5 kw-os klíma...

Nord Atlas 3,5 kw-os klíma vélemények? Jól hűt/fűt? Mennyire zajos? Ár- érték arányban szimpatikus, de mivel számomra ismeretlen, tartok tőle. Minden véleményre kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

2023. júl. 26. 00:10
A kérdező szavazást indított:
Klíma
Nord
Hűtés
Légkondi
2 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nord tanami van, befuti télen hűti nyáron a lakást, nem fizettem rá az éves elszámolásra.
2023. júl. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Arra készülj fel, hogy kifelé mindenképpen hangos lesz!

Belül te el fogod viselni, hiszen már az lesz beszerelve és neked fog hűteni vagy fűteni éppen, de kifelé is figyelned kell.

Mi sajnos elhittük a szerelőnek, hogy nem lesz kint hangos - és tényleg nem túl hangos más klímákkal összehasonlítva (nem az a típus amit kérdezel, de jó minőségű). Azonban pont a szomszéd terasza felé lett feltéve az egyik egység és az állandóan hangos zúgása kellemetlen amikor kint lennének a saját teraszukon éppen pihenni, enni. Nem szóltak miatta, nekik is van klímájuk, rendesek, megértik. Csak engem idegesít, mert ha nekem kellene ezt hallgatnom a szomszédomtól a teraszomon állandóan az nagyon rossz lenne.

Tehát ha megteheted akkor figyelj arra is, hogy bármilyen halknak is mondják kifelé, az állandó, monoton zúgása nagyon kellemetlen ha valakinek a pihenő tere mellé van feltéve, és ezt kerüld el!

2023. júl. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!