Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ez csendháborítás?

Ez csendháborítás?

Figyelt kérdés
Az utcánkban van egy roma család. Egy ideje minden hétvégén, főleg este (jelenleg is) ordítatják a cigány zenét. Általában 23:00-01:00 között abba hagyják. Csak már kezd sok lenni, hogy szinte minden hétvégén ezt hallgatom... Ez csendháborításnak számít. Illetve, ha bejelentést teszek, azt megtehetem úgy hogy ők ne tudják meg hogy én voltam?
2023. aug. 13. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A névtelen bejelentés névtelen. Nem fogják tudni. De nem fog történni semmi. Az a tutibb, ha bömböl a zene, akkor felhívod a rendőrséget és ki fognak menni. Ezt meg kell csinálni minden alkalommal és akkor abba fogják egy idő múlva hagyni. A rendőr nem mondja meg, hogy ki szólt.
2023. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs már ez időhöz kötve. Ha délben zavar, akkor is zavarás.

Rájuk kell hívni a rendőröket. Mond meg a telefonban, hogy névtelen szerenél maradni, meg fogják érteni. Ha megint csinálják, megint ki kell hívni a rendőröket, aztán meg megint... hidd el a rendőrök előbb meg fogják únni mint a zenészek és intézkedni fognak.

2023. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!