Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagykőrösön milyen lakni?...

Nagykőrösön milyen lakni? Sokan ingáznak Bp-re onnan?

Figyelt kérdés

mennyire biztonságos...?

bevásárlási lehetőségek, biciklis közlekedés, közbiztonság, milyen emberek élnek ott, kulturális programok, fürdők, nagyjából ezek, amik érdekelnének

(szerencsére otthonról dolgozom, így munkalehetőség szempontjából nem releváns)


2023. aug. 20. 00:54
 1/4 A kérdező kommentje:

Hű, még az orvosi ellátás (minősége/váróidő/orvosokkal tapasztalat, bármi) is érdekel. ez fontos, kimaradt.

Illetve gyógymasszázsra, gyógytornára/gyógyúszásra van-e lehetőség? (Ahonnan költöznék, ott ezekre ki vagyok írva)

2023. aug. 20. 00:58
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen rendben lévő Alföldi város.Kecskeméten még van minden multi és közel van.
2023. aug. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Élhető, de Budapestre azért már nem sokan ingáznak erről a területről napi szinten. A Bp tábla még hagyján napi szinten, de elbumlizni a melóhelyre, besz*pni pár lezárást, balesetet, ehhez már messze van.
2023. aug. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én itt élek.Biztonságos,sokan járnak fel Pestre dolgozni vonattal.Fürdő nincs,biciklis közlekedés itt alap,nagyon sokan így közlekednek,tehát a helyi autósok figyelnek rájuk.Szerintem kicsit unalmas város.
2023. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!