Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelház külső falára engedély...

Panelház külső falára engedélyezett klímaberendezés kültéri egységét felszerelni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 24. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Helyi rendeletben mint utcakèp szabályozhatják. Sok helyen tiltva van, de nem szól senki èrte.
2023. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak levetetik ha olyan helyen van.

A kondenzvizet se vezetheted az utcára.

2023. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Önkormányzati rendelet, a ház működési szabályzata foglalkozik vele, ha foglalkozik egyáltalán.

Az én kerületemben az önkori nem foglalkozik a légkondikkal, a házunk sem. Így mostanra a lépcsőházunk az utca felé olyan, mint egy csöpögő vízcsap.

2023. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Alapvetően nem szerelhető. Lelkiismeretesebb klímások erre fel is hívják az ügyfél figyelmét.

Ha mégis felszerelteted, előfordulhat hogy hamarosan csöngetni fog a közterület felügyelő.

2023. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

ma 19:56

Sajnos, a közteresnek ehhez semmi köze.

3-as vagyok.

Csakis a birtokháborítás a jegyzőnél, vagy, ha több, mint egy éves a csöpögés kintre, perelni lehet.

Én ezt körüljártam már. Most tartok ott, hogy fotó, videó és szeptemberben jegyző, ha bejutok hozzá.

2023. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Főleg arra figyelj nagyon hogy a kondenzvíz ne az alsóbb lakók párkányán kopogjon (kijjebb vezetni 1 csővel!), no meg,ha a kapubejáró van alattad, akkor ne a ki-bejárók fejére csöpögjön. Ezek tudják feldühíteni a szomszédokat,aztán meg jön a anyázás, meg feljelentgetés.

Ha erre figyelsz, akkor a kutya sem fog a klímáddal foglalkozni.

2023. aug. 25. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!