Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi lenne a reális fizettsé...

Mennyi lenne a reális fizettség ezért?

Figyelt kérdés
Vidéken örököltem egy házat 7 ár telekkel, amit később el szeretnék majd adni. Mivel túl messze van, nem éri meg, hogy lejárjak karbantartani a kertet, így megkérdeztem egy falubelit, hogy vállalná-e párhetenként lenyírni a gazt, és télen elseperni a járdáról a havat. Kb 100nm, amit vágni kellene damilos fűkaszával, azt is csak néhány hetente, ha nagyon megnő, hogy ne csúfítsa az utcaképet. Fűnyíró, szerszám, minden van, a napszamosnak nem kell hoznia semmit. Ekkora melóért havi 100ezret kért, ami szerintem vicc. Akárhogy számolom, még egy sánta öregember is letudja az egész havi munkát havi 4-5 óra alatt. Én ráérős tempóban 40perc alatt lenyírom, tankolással együtt, és ezt esős időben is max csak hetente kell. Ősszel és tavasszal semmit nem kell csinálnia, de akkor is igényt tart a 100ezerre.

2023. aug. 30. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
30-40 ezer körül.
2023. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Aztán az ilyenek nem szoktak semmit megcsinálni rendesen. Én felhívnám a polgármesteri hivatalt, hogy volna e lehetőség arra, hogy közmunkások megcsinálják, természetesen fizetségért cserébe. Ha ez így nem működik, akkor tud e valaki megbízhatót ajánlani? Nálunk kb 10 ezerért jön el alkalmanként egy 2 órás fűkaszálásra aki jár. Mindent ő hoz. Egyébként a saját eszközeidet ne add oda így! Tönkre vágva, leharcolva fogod visszakapni. A hólapátolást meg egy iskolás is megcsinalja szerintem szívesen egy kis zsebpénzért. Amúgy nem a legjobb ötlet, de ha nincs más,akkor vennék fekete fóliát, aztán letakarnám azt, amit nyírni kell. Dobálnék rá földet, hogy a szél ne tudja elfújni, azt jó napot, nem kell kaszálni.
2023. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már, 100E?! Ne hagyd magad lenyúlni, keress mást!
2023. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Aki 10ezer helyett 100ezerért csinálná, az 1 hónap múlva mindent ellop.

Tapasztalat

2023. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Egy iskolás megcsinalja szívesen, és még örül is neki.
2023. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Körülbelül tízezer, hogy ránézzen a házra, szóljon, ha van valami, szedje ki a postaládát esetleg ha van valami plusz munka fűnyírás, ez az, két három ezer alkalmanként.
2023. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Neki ennyiért érné meg. Ha neked ez nem ér ennyit, akkor csináld meg magadnak vagy keress mást a munkára. Nem értem a felháborodást.
2023. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!