Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Aki zuhanykabinban állva...

Aki zuhanykabinban állva zuhanyozik, az hogy mossa meg a talpát?

Figyelt kérdés

2023. aug. 31. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Felemeli a lábát.

Nem egyszerre, mielőtt orra esel. Először emeld fel az egyik lábad, a kezeddel mosd meg, majd aztán emeld fel a másik lábad és mosd meg azt is.

Szívesen!

Most akkor feltételezzem, hogy te kádban ülve szoktál fürdeni és még soha nem mostad meg a hátsódat?

2023. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Aki fürdőkádban ülve fürdik, hogyan mossa meg a fenekét?
2023. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Bárki, hogy mossa meg a hátát?
2023. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%

Jéééézusom...a seggét(a szaros seggét)kádban?..a talpát nem tudja megmosni? Olyan lábgumi kell, ami recés, pontosan a talp tisztítása érdekében.

Tudom, én könnyen beszélek, mert fürdés előtt hugyozok, és bidében megmosom az alváz többi részét...tehát a lehető legkevesebb koszt viszek magammal..akár kádban fürdök, akár zuhanyzom. A zuhanyban van gyári ülőke(is)..


A talp tisztítása nagyon fontos, pont úgy mint a lábujjak közötti rész is..

Fontos a fürdés utáni törölközés is, főleg a lábujjak közt(is)..


Ja, a hátmosáshoz vagy ott van a feleségem, vagy egy hátmosó kefe..a feleségem többet tud, mint a kefe.

2023. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 nemaRendőrség ***** válasza:
40%
Soha nem mostam meg még a talpam zuhanyzás során, és életemben nem láttam még olyat aki igen
2023. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
A talpunk az csak egyszerűen megmosódik.
2023. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
82%
Háttal nekidőlök a kabin falának (megtámaszkodni biztos ami biztos) és felemelem az egyik lábam, megmosom, majd a másikat is. De csak ha muszály. Mezítláb járkáltam vagy nagyon beleizzadt a cipőbe. Egyébként a 6. hozzászólást alkalmazom :D
2023. aug. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező!

Fog ez menni, ha lábmosás előtt leveszed a gumicsizmádat.

2023. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Felemelm a lában. Mondjuk amikor be van csípődbe a derekam akkor akkor ez kicsit vinnyogósra sikerül, de igyekszem. :D

Aki nem mossa meg a talpát az milyen ember?? Majmok bolygólya!! Minek mosakodtok ha koszosak maradtok? :D

2023. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mindentudó99 ***** válasza:
91%
Èn kézenállásra váltok majd összedörzsölöm a talpam.
2023. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!