Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Epilálás panelban?

Epilálás panelban?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok egy panellakásban egy hétig (és valószínű, hogy később panelba is fogok költözni), amúgy kertes házban lakom, így nem igazán tudom, hogy szokták ezt kezelni. Azt tudom, hogy nem illik hangoskodni, ki szokták írni elnézést kérve azt is, ha valahol felújítás van. Azt nem tudom viszont, hogy ha epilátort használnék, mennyire zavarnám azzal a szomszédokat? Ahogy olvasgattam itt a többi kérdést, azt állapítottam meg, hogy itt az átlagosnál sokkal jobb a hangszigetelés, de nem tudom, mennyire hallatszana át a többi lakásba a hang.

Ha valaki használt már epilátort, az tudja, hogy átkozottul hangos, és nem 1-2 perc a használata. Aki panelban él, hogy oldja meg? Nekem a borotvát nem bírja a bőröm sajnos. Vagy túlgondolom, és simán használhatom az epilátort? Nem fog senkit zavarni?



2023. szept. 4. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mosni nem szeretnél?
2023. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Használd nyugodtan!
2023. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Írd ki a földszinten az üzenőfalra, hogy ne rémüljenek majd meg ha sikongatást hallanak, ugyanis hétfőn epilálás lesz nálatok.

Kedden meg ugyanott intim gyantázás...

:)

2023. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan használd, de azért lehetőleg ne éjfélkor, amikor a legtöbben aludnának
2023. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Azért szerencsére nem lehet annyira hallani a dolgokat, hogy az ember ne használhasson ilyeneket
2023. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem hajnali 1kor akarod csinálni senkit nem fog zavarni/érdekelni.
2023. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Nyugi ez hajnali egykor sem zavaró.
2023. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy tényleg, egy ilyen kis halk zúgásra kizárt, hogy felébredjen bárki is.
2023. szept. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%
Az a másik lakásban legfeljebb halk zümmögésként hallható, akként is inkább csak akkor, ha egyébként csend van. Az elsőnek igaza van, mikor arra céloz, hogy egy mosógép sokkal hangosabb. Ki ne írd a faliújságra, hogy epillálni fogsz! :)
2023. szept. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Haha, vettem az adást, köszi a válaszokat :)
2023. szept. 4. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!