Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szivattyu problema vagy...

Szivattyu problema vagy arammal lehet a gond?

Figyelt kérdés

Nem reg vettunk egy zartkerti ingatlant ami fel lett ujitva 2 eve, ujra lett vezetekelve. Hidroforrol kapjuk a vizet furott kutbol. Egy hete lakunk benne de mar ketszer elofordult hogy pl ment a mosogep es parom mosogatott kozben leallt a szivattyu de nem csapta le a biztit. Kapcsolgattam a szivattyut semmi nem tortent , miutan le kapcsoltam a biztit es vissza utanna ment minden tovabb. Kb ket nap mulva ugyanez megtortent viszont akkor csak mosogatott semmi mas nem ment. Valaki valami tipp mitol lehet ez?


Mikor kinyitom a csapot es megindul a nyomas 1 masodpercre elvesz a lampa fenyebol kicsit.


A szivattyu nem tartalyos, egybol nyomja a vizet az ariston bojlerunkbe.



#Szivattyu, zartkerti
2023. szept. 6. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az ékezetek hiányya okozza a problémát!
2023. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fèny pislantás a nagy indulási áram miatt van. Az ilyen gèpet jó egyből az elosztószekrènyből függetlenül táplálni, megfelelő keresztmetszetèt.

Gondolom egy áramlás kapcsoló vezèrli a szivattyút, az indításèr az felel. Lehet, koszos, vagy kihagy, vagy kontakt problèmás. Mekkora a szivattyú teljesítmènye?

2023. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs megmondom oszinte meg nem masztam le az aknaba, de valamelyik nap felhozom a szivattyut es ki takaritom a nyomasszabalyzo szelepet, azt mondtak az is csinalhatja ha koszos.
2023. szept. 6. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
űáéíúőüöó ‹- így néznek ki az ékezetes betűk, csak gndoltam mutatok párat, hátha megtetszenek.
2023. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mit farasztassz? Ennyire unatkozol? Ha nem tetszik hogy ekezet nelkul irok akkor ne nezd a kerdesem. Mas meg ertette igyis es valaszt is kaptam.
2023. szept. 6. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a motorvédő kapcsoló kapcsolta le. Túlmelegedett. Ennek okát derítsd ki!
2023. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!