Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Olajraditárot külsőleg hogy...

Olajraditárot külsőleg hogy lehet tiszítani?

Figyelt kérdés

Albérletben előző lakó itthagyott két olajraditárot.

Működnek,de külsőleg elég mocskos,állatszőrős,stb

Ezt egy nedves Domestos törlőkendővel vagy hogyan lehet letakarítani?

Kidobni nem akarom,de így elindítani sem...

Köszönöm



2023. szept. 11. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerős albérlők!

Én az elektronika felől az első tagra egy nagyobb szemetes zsákot húztam,gumipókkal körbefogtam.

Hideg zsíroldóval befújtam,majd sterimóval leverettem.

Gyönyörű lett.

2023. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nekem még sosem volt olajradiátorom,nem is tudom,hogy lesz e használva,a tulaj azt mondta,hogy neki nem kell..De túl jó ahhoz,hogy kidobjam,mert a mocskot leszámítva jó állapotban van

Megpróbálom úgy,ahogy te írtad

2023. szept. 11. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy ki legyen húzva a konnektorból mielőtt hozzákezdesz!

lehet nevetni fogsz rajta, de sok baleset van amiatt mert azt hiszik elég ha egy elektromos eszköz ki van kapcsolva, akkor már nem fogja megrázni őket az áram ha összevizezik, belenyúlnak.

2023. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi,igen,fontos

ki van húzva,így találtam a szekrényben..ne tudjátok meg milyen mocskos,de az a vicc,hogy ott volt mellette a számla,csak két éves darab..Egyszerűen hihetetlen,hogy valaki így használta..De örülök neki,hogy van,szívesen letakarítom,csak nem tudtam,hogy mivel kellene..Köszönöm

2023. szept. 11. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kéne egy, mennyiért adod?
2023. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!