Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázkonvektoros lakásban élők,...

Gázkonvektoros lakásban élők, ti mennyit fizettek a gázért havonta a leghidegebb időszakban?

Figyelt kérdés
Megéri gázos lakásba mennie annak, aki fázós vagy inkább maradjon a panelban? Valamint hány fokra fűtitek fel a lakást?
2010. okt. 17. 13:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Kinéztünk egy gázos lakást, aránylag jó áron, de nincs a ház kívülről leszigetelve és az ablakok is a régiek. Meg ahogy hallottam a gázkonvektornak elég rossz a hatásfoka...
2010. okt. 17. 13:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha rossz a szigetelés, meg a nyilászárók, akkor teljesen mindegy hogy mivel fűtesz.A gáz nem ad olyan meleget, mint pl a szén.

Én fizettem tavaly télen 25 e ft-ot is.Pedig csak szoba konyha fürdő ahol élek.

Úgy tudom nincs már támogatás sem.De ha nem így van, bocsi.Én 150 ft-ot fizetek.(Szolnok megye)DE én albérletben lakom, és így semmikor sem volt támogatás.

2010. okt. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én 20 évig gázosban laktam, és én is elég fázós vagyok. nos, úgy utáltam, hogy arra nincsenek szavak. 5 pulcsiban aludtam, mivel hiába fűtöttem, nem volt meleg, és fizettem egy halom pénzt. najó, azért annyira nem tekertem fel a fűtést, mert ráment volna a gatyám.

most, hogy panelban lakom, kifizetek kb 25e ft-ot, és legalább az egész lakásban kellemes meleg van, és nem kell reggel prüszkölve ébrednem arra, hogy jégcsapok lógnak az orromról :D


szóval azt mondom, inkább vegyél panel lakást, lehet, hoyg a távhő drágának tűnik, de ha a gázos lakásra kifizetsz 2M-val többet, csak azért mert más a fűtési rendszer, akkor kb ugyanott vagy.

esetleg nézz körül a felújított, szigetelt panelek közt.

2010. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia mi télen 35 ezer Forintot fizetünk.Nyaron 10 ezret.Télen kb. 18 fokra vesszük.Nincsen melegünk de nem is fázunk
2010. nov. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!