Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha otthon vagytok, mikor van...

Ha otthon vagytok, mikor van zárva a bejárati ajtó?

Figyelt kérdés

Milyen típusú ingatlan (ház-lakás)?

Ha van előtte másik ajtó (pl. rács, függőfolyosón pár lakást leválasztó ajtó), akkor is mindkettőt zárjátok?

Csak este vagy napközben is zártok? Esetleg este sem?

Ha közelbe mentek, akkor is bezárjátok? (pl. boltba 2 percre, postaládához)


2023. szept. 20. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bp. belváros, társasház. Mindig bezárjuk az ajtót.
2023. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Családi ház normális kerületben.

Semmi sincsen bezárva már több évtizede.

2023. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Bp. közvetlen agglomerációja , családi ház ,zsákutca utolsó háza.Ha elmegyünk itthonról és este ha lefekszünk aludni,zárjuk kulcsra az ajtót.
2023. szept. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lakás Heves megyei városban. Zárva van az ajtó, automatikus hogy ahogy hazaértem fordítom rá a kallantyút és a zárba teszem a kulcsot és elfordítom. Ha szemetet viszek le zárom az ajtót, boltnál természetesen. Akkor nem zárom, ha a párom is itt van, és mondjuk leszalad a kocsihoz, vagy ő viszi le a szemetet és a nappaliban vagy a konyhában csinálok valamit. Ha fürdök vagy a hálóban tévézek, akkor ilyenkor is zárom.
2023. szept. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mindig zárjuk. Az előző lakás csak éjszakára, de az kis, két szobás lakás volt, ez meg többszintes ötszobás, és lehet hogy másik szinten vagyok, és nem is hallom, ha valaki bejön.
2023. szept. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A régi ház, a régi cuccokkal nem izgatott🤔🤷. Simán elmentem úgy boltba, hogy nem zártam be az ajtót. Éjjel is nyitva volt.

Az új háznál más a helyzet, éjjelre, vagy ha fürdök mindig bezarom, ha elmegyek otthonról szintén. Pedig mindkét ház jó környéken van, ugyan abban a faluban.

Így , ha kinthagyok az utcán egy drága akkus gépet éjjelre az még másnap délután is meglesz. Tapasztaltam😅.

Meg a falunak van egy jellegzetes tulajdonsága, hogy a problémás egyéneket " megnevelik", ha nem tanul belőle elüldözik. 😁😁

2023. szept. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Családi ház, ha elmegyek otthonról zárom be és estére, a kapu van bezárva állandóan.
2023. szept. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Családi ház. Ha egyedül vagyok itthon (nőként), bezárom az ajtót a kellemetlenségek elkerülése végett, egyébként csak éjszakára szoktuk, vagy ha hátul kimegyünk az udvarra.

Van riasztó, a bejárati ajtóban pedig nyitás érzékelő. Sípol, ha nyílik az ajtó, amit lehet hallani az egész házból, így a besurranástól nem igen tartunk. Mondjuk amúgysem.

2023. szept. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
A kérdező felméri a terepet és már meg is van, hogy hova kell betörni, csak egy hó hekker kell hozzá és meg is van, hogy kik írták a válaszokat 😀
2023. szept. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
*jó hekker
2023. szept. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!