Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Régi 70-es évek idején épült...

Régi 70-es évek idején épült házaknál mennyire volt szabványos a nem fémből készült kéményajtó, milyen méretek voltak? Illetve...

Figyelt kérdés
Illetve, egy weboldalon ha odaírják, hogy 19x24,5 vagy 22x26 akkor ez a kerettel együttes méret? Bár ezt holnap meg tudom kérdezi talán, csak lehet akkor már inkább ma megrendelném, hogy héten időben megkapjam.
2023. szept. 24. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szabvány. Vedd meg a szabványos fémet. A kőműves szakszerűen beépíti.
2023. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem muszáj fém, van beton is, itthon ilyenek vannak. Ha nem volna szabványos nem is árulhatnák.


[link]

2023. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2-es igen pont ezt néztem, és ezen az oldalon két méret is van, ezért tettem fel a kérdést, mivel a keretet nem tudom lemérni, mert festve/meszelve van. 19,5x25 körüli maga az ajtó, innen 22x26-os lenne kerettel, de nem tudom.. hogy volt-e más méret is akkoriba, kicsit kevésnek tűnt a 0,5 cm alul felül.. , de végülis lehet.
2023. szept. 24. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:

A múltba nem az volt a lényeg,hogy szép is legyen.Ez volt a szabvány.

Most vedd meg a csili-vilit,és nézd meg az árkülönbözetet is .

2023. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos lehet, hogy amit árulnak az szabványos, de akkor a kéményajtónk nem az. Magassága és legnagyobb szélessége magának a külső ajtónak azonos, de a profilja és a T alak hornya vagy micsodája nem azonos magasságban van.
2023. okt. 1. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!