Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha lyukas a hődob a konvektorn...

Ha lyukas a hődob a konvektornál akkor teljesen új konvektort kell venni vagy tudom cserélni is?

Figyelt kérdés

Ugyanilyen hődobot egyet találtam csak használtan ami rosszabb állapotban van. Újonnan meg ilyen lemezszerűből egyet se.

Konvektoromról egy kép: [link]

Ezt a fajtát be lehetne tenni a mostani helyére? [link]



2023. okt. 24. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod. Az nagyjából a teljes konvektor ègőfejjel. Ilyesmit nem lehet cserèlni, ezèrt nincs is.

Vagy meghegesztik, ami zománcozás miatt sz@rt sem èr, vagy cserèled a teljes konvektort.

Ez utóbbit ajánlom, mert 20 èvig nem lesz gondod vele.

2023. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát jah, az kb az egész konvektor. Gazdaságosan nem cserélhető szerintem, mert mire a szaki - mert ugye hívsz gázszerelőt és nem magad csinálod!? - mire átrak mindent, beszabályozza (ha tudja), stb, addigra annyi lesz a munkadíj mintha vennél egy egész konvektort.

Mindenesetre lyukasan ne használd, életveszélyes, mert az égéstermékek a szobába kerülnek!

2023. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen helyen van a lyuk és mekkora? Ha hozzáférsz, ez esetleg ideiglenes megoldás lehet.

Nem tudom, hogy ez működne-e, de 1200 fokig hőálló.

[link]

2023. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!