Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért megy a vízóra a szomszéd...

Miért megy a vízóra a szomszéd miatt ?

Figyelt kérdés
Panem lakásban lakom, pár hónapja mikor megnyitom a csapot visító hangja van. Pár napja észre vettem hogyha a felső szomszéd megnyitja a vizet akkor az én vízórám is forog mi lehet a baj?
2023. okt. 28. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom mikor, nem tudom ki,de aki szerelő ezt a helyzetet létrehozta (amit nem akarok elhinni), az dilettáns volt.

Egyet tehetsz kezdésnek: zárd el a te órádnál a vízcsapot és várj.

Netán akkor, amikor a felső szomszéd vizet "vételez", rögtön észreveszed igazad volt-e.

De nem hiszem el...

2023. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy forog a vízórád? Csak lassan mozog a kis kerék, vagy a számok is pörögnek? Ha kis a kis kerék mozog, akkor előre, vagy hátra?

A visító hang rezonálás, és úgy tudod megszüntetni, hogy a csempeszelepen egy kicsit tekersz valamelyik irányba.

2023. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szia Ugyan úgy forog nem túl gyorsan amerre szokott de annyit sikerült kiderítenem hogy csak akkor amikor van ez a fura "visító" hang. a csempeszelepet is tekertem már minden irányba és ugyan úgy van hang. :(
2023. nov. 2. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!