Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha takarítás...

Mit csináljak, ha takarítás után (profi csinálta, nem én) is kellemetlen szag árad a klímábol?

Figyelt kérdés

nov. 6. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tisztították? Én az ózonos klímatisztítást tartom a legjobbnak.

Utána persze van egy kis ózonszag, de az hamar eltűnik.

Azt mondják, még a pollenszűrő cseréjének lehet jelentősége.

nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs, szerintem csak vízzel kimosták, ez volt az első takarítása
nov. 6. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A por eltávolítására lehet, hogy jó, de ha a víz megmarad a kis résekben, akkor ott pang, és attól lesz rossz szag. Járasd sokat a klímát, viszonylag erős levegőkeveréssel, ha teheted, száraz időben. Előbb-utóbb csak kiszárad mindenhonnan.
nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! Lehet, hogy csak melegiteskor van fura szaga vagy ez mast jelezhet?
nov. 6. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom.
nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam azoknak akik a tisztítást végezték, hogy most mi van, remélhetőleg jobban tudják, mint én
nov. 6. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak vízzel tisztították akkor az nem sokat ért... a bacikat nem ölte meg amik ott tenyésznek a gépben és büdösítenek. Ki kellett volna fertőtleníteni.
nov. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!