Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem tudom becsukni az ablakot?

Nem tudom becsukni az ablakot?

Figyelt kérdés
Egyszerre van bukó állásban, és nyitva, de nem sikerül becsuknom úgy, hogy lenyomom a hibásműködés gátlót. A felső része nem akar visszamenni a helyére. Mit csináljak?

nov. 16. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát valószínű nedves be van dagadva,ha nem tudsz várjál még megszárad utána próbáld meg.
nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De csak a jobb felső sarka nem illeszkedik mikor próbálom becsukni...
nov. 16. 17:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen azzal szokott a baj lenni.
nov. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem jó állásban van az ablak bezáró fogantyú.

Azt mozgasd miközben befelé nyomod az ablakot.Ez mü. a ablak lehet,és ez nem dagad meg .

nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Műanyag?
nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, műanyag. A foggantyút csak oldalra ( amikor bukón, és teljesen nyitva van) és záróállásba( amikor teljesen nyitva van az ablak) tudom forgatni. Amikor bepróbálnám zárni nem engedi leforgatni a fogantyút.
nov. 16. 17:39
 7/12 A kérdező kommentje:
Senkivel nem történt még ilyen? Kezd nagyon hideg lenni, és tanácstalan vagyok, hogy mit tudnék még vele csinálni.
nov. 16. 18:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Esetleg erőteljesen próbáld becsukni az ablakot hogy passzoljon teljesen utána próbáld elfordítani, én ezzel szoktam próbálkozni ilyenkor jó esetben előbb utóbb összejön.
nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A teljes súlyommal ránehezedtem és nyomtam minden ponton, de így se sikerült becsukni.
nov. 16. 18:23
 10/12 anonim ***** válasza:
A kilincs felőli oldalon a zárszerkezetnél van egy kallantyú, azt meg kell piszkálni kicsit, meg forgatni a kilincset. Kopik a zár, kopnak a vasalatok, ez attól van. Olcsó műanyagablakok mind ilyenek, 5év után elkopnak. Aztán van olyan is, amikor a bukó-nyíló váltóvasalat eltörik, ez egy pilinszka lemez, de lehet cserélni.
nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!