Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szénmonoxid jelzőt jó helyre...

Szénmonoxid jelzőt jó helyre tettem?Jó ez a márka?

Figyelt kérdés
Azt írja hogy fixálni is lehet,de azt is hogy a faltól 15 centire,én láttam hogy lábai vannak,a konyhában van a kazán a kazántól jobbra magasan van egy konypolc annak a tetejére tettem azon belül is a szélére,a plafontól pont 30 centire ahogy javasolták...Ez így jó?Illetve minek fixálni a falon?Attól jobban érzékeli?

nov. 29. 01:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Emos gs827
nov. 29. 01:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen kazánod van?
nov. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne tedd olyan magasra. A legoptimálisabb olyan mellkas-, fejmagasságban elhelyezni.
nov. 29. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy ajánlották úgy jó.

Itt a lista melyik használható, melyik nem jó

[link]

nov. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
1,8-2,5m-t javasolnak, amit nem egészen értek, hiszen nehezebb a levegőnél és általában alvás közben halnak meg az emberek a CO-tól.
nov. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehezebb a levegőnèk, hanem keveredik vele, (CO2 nehezebb)a kazán közelèben a meleg füstgázmiatti meleg miatt először felfelé száll. Ezèrt kell oda tenni ahová. Hálótèrbe vagy más területen pedig ezèrt kell kb fejmagasságba( már keveredve van).
nov. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!