Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » ASMR szőnyegtisztítós videókho...

ASMR szőnyegtisztítós videókhoz honnan szereznek ennyire retkes szőnyegeket?

Figyelt kérdés

dec. 6. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A nézettség (amiből a bevétel van) mindenek felett, én simán kinézem belőlük, hogy gyári új szőnyegeket szándékosan bepiszkolnak.
dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tééényleg! Gyanús, hogy egyikről sem láttam még pl. állatszőr-csomókat, levéldarabokat vagy más törmeléket lejönni (pedig nekem huszadennyire redván tárolt szőnyegen is volt mindenféle), meg nincs rajtuk egy makacsabb folt, amivel külön kéne küszködni. Csak az egyenletes fekete szmötyi mindenütt.
dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A valóságban soha nem lehet olyan tisztára (fehér részeknél fehérre) tisztítani egy szőnyeget, hiszen a szálak kibolyhosodása miatt a színes száltörmelék előszeretettel tapad rá minden más színű szálra és az eredeti hófehéret soha nem lehet visszakapni.
dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!